.

.

Колаче Притиснете Пиштол Комплет Добра Костец Cookie Притиснете за Чување Печење Алатка со 13 Диск Форми, Колачиња Создателот Постави и 6 Шлаг Совети за DIY Бисквит Созд?

Колаче Притиснете Пиштол Комплет Добра Костец Cookie Притиснете за Чување Печење Алатка со 13 Диск Форми, Колачиња

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : направен од висок квалитет на храна-одделение ГЛАСАЧКО место и PP, не-токсични и издржливи, можат да се користат со доверба; Боја : јасно.Големина : пиштол 21.8*14.5 cm/ 8.58*5.71 инчен, диск дијаметар 4.9 cm/ 1.93 инчен, шлаг совет дното дијаметар 4.8 cm/1.89 инчен, висина 5.1 cm/2.01 инч.Лесен за чистење : секој делови на колачето притиснете комплет, кој се одвојува, може да се чисти со малку детергент и топла вода, но не го варат.Лесен за користење : се стави на пломби во cookie притиснете, покривање на дискови форма во главата и завртка тоа тесни, тогаш малку притиснете на активирањето.Пакет се вклучени : 1 компјутер cookie притиснете пиштол, 13 компјутери диск форми, 6 компјутери шлаг совети, лесен за ракување и употреба, повеќе стилови може да биде создадена од вас, да креирате неограничен забавно за вас, совршена за да биде подарок за Божиќ или друг празник и прилика.Пакет Содржина : 1 x Cookie Притиснете Пиштол Комплет Добра Костец Cookie Притиснете за Чување Печење Алатка со 13 Диск Форми, Колачиња Создателот Постави и 6 Шлаг Совети за DIY Бисквит Создателот и Декорација Торта.

Главните карактеристики

Избор на клиент