.

.

Француски Тост Момчиња' Прилагодливи Половината Работа Носат Заврши Опуштено Одговара Панталона (Standard & Husky)

Француски Тост Момчиња' Прилагодливи Половината Работа Носат Заврши Опуштено Одговара Панталона (Standard &

DEN 299.76

Пристапност
Во достапна форма

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Кука и Око затворање.Машина За Миење.Памук Мешавина Twill. 50 Миење Тестирани Се Намали & Исчезнат Отпорни.Навремено Не Повеќе Ткаенина За Лесно Се Грижи.Моќ Коленото Ткаенина Засилен За Дополнителна Заштита.Прилагодливи Половината За Одлично Се Вклопуваат.Посебна топлина запечатување и од страна на цвест крои процес создава долготрајна издржливост на овој жадувам.Класичен кука-и-око затворање помага да се забрза утро и да го добие надвор од вратата на времето.

Главните карактеристики

Избор на клиент