.

.

Shilucheng Кревет Листови Поставите Микрофибер 1800 Тема Смета Percale Супер Меки и Comforterble 16 Инчи Длабоки Џебови - 4 Дел (слонова коска, Кралот)

Shilucheng Кревет Листови Поставите Микрофибер 1800 Тема Смета Percale Супер Меки и Comforterble 16 Инчи Длабоки

DEN 933.60

Пристапност
Во достапна форма

【ЛУКСУЗНИ ЛИСТ ПОСТАВИТЕ】 Овој Кревет листови е совршен за сопствениците на куќи со софистицирани вкусови декорација во домот .Длабоки џебови кои се вклопуваат душеци до 16" длабоко . 【ЛЕСНО се ГРИЖИ】 SHILUCHENG кревет листови користи 100% микрофибер,НЕ имаат тенденција да куп со текот на времето како памук што има малку еластичност да ја задржи својата форма за долго .Донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет со нашите бранеа микрофибер листови во собата.Нашите класичен 4-парче лист се постави или 3-парче во случај на близнаци е дизајниран со вашиот комфор во умот.Одличен подарок идеја за мажи и жени, Мајки и Татковци, на Вљубените - Мајка - Денот на Таткото и на Божиќ.Зачувај вашето време со брзо сушење и навремено меки листови микрофибер. 【ОНА што МОЖЕ да се ДОБИЕ】Цар Големина Луксузни 4pc Кревет Листови Set - 1 рамен лист 105"x102", 1 опремени лист 78"x80"x16",2 навлаки за 20"x40".

Главните карактеристики

Избор на клиент