.

.

Некогаш-Прилично Жените Круг Вратот Sequin Макси Фустан Долг Вечер Фустан 0683

Некогаш-Прилично Жените Круг Вратот Sequin Макси Фустан Долг Вечер Фустан 0683

DEN 1319.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Големина може да се изврши мал, ве молиме цел еден големина до доколку не се сигурни.Патент затворање.Целосно наредени, без вграден во градници, ниска водат.Карактеристики : Половина ракав, sequin, околу врат, A-ine, orindary рамената, кат-должина, долго партија фустани.Sequin фустан со половина ракави, на sequin врвот прави да изгледа шарм и сјајна, оваа вечер фустан е елегантен и модата.Совршена како вечер партија облечи, свадба партија облечи, деверуша облекување, формалната страна фустан, матурска партија облечи, плажа dres, свадба гостин фустан, формална облека.итн.Некогаш-Доста ви дава стилски и прифатлива фустани со уникатен дизајн.Што заслужува оваа убава вечер фустан за речиси сите неформални или полу-формални прилики, не се сеќавам само носат тоа за еднаш!.

Главните карактеристики

Избор на клиент