.

.

MiLuBen Велосипедизам Спортски Очила за Мажите и Жените,Windproof и dustproof

MiLuBen Велосипедизам Спортски Очила за Мажите и Жените,Windproof и dustproof

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Belted затворање.Сите видови на активности на отворено предизвик спортски бара силни и издржливи спортски очила за да се справат со различни употреба сценарија.Во исто време, по уникатен дизајн и боја појавување, секогаш постои една погодна за вашиот спортски очила.Ултра-светло дизајн на велосипедизмот очила ви овозможува да го ослободи оптоварување без било каков притисок за време на спортот.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Целта на нашиот магазин е да обезбеди висок квалитет, висока-перформанси производи, така што купувачите можат да купуваат среќно и нив ги користат со доверба.На TR90 рамка на стрес-отпорен материјал е специјално дизајнирани да ги задоволат вашите потреби.Печати на враќање превозот етикета.За планинарење, пешачење или други отворено спорт, внатрешна рамка може да се користи за myopia.Леќа ширина : 75 милиметри.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Во исто време, ние со нетрпение очекуваме да вашата вредни коментари, така што можеме да продолжиме да се подобри и напредок.На безбедност и отпорност на велосипед очила се многу добри. 聚碳酸酯 леќа.

Главните карактеристики

Избор на клиент