.

.

Gildan Жените Тешки Crewneck Капа Ракав T-Shirt

Gildan Жените Тешки Crewneck Капа Ракав T-Shirt

DEN 67.68

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Пепел 99% памук/1% полиестер.que бои и Спорт Сива 90% памук/10% полиестер.Blackberry; Темно Хедер; Хедер Црвено; Хедер Сафир, Јоргованот; Зајдисонце; неонски и безбедност бои 50% памук/50% полиестер.Лесна двојно-игла женски 1/2 Инчи јака; Tearaway етикета; Снимени вратот и рамениците.Капа ракави; Missy contoured силуета со страна споеви; Двојно-игла ракави и на дното hems; Големини : S - 3 X.Класичен памук изгледаат и се чувствуваат дека љубовта од некој бренд им верувате.. кога станува збор за Т-маици, тоа добива ништо подобро од тоа, preshrunk 100% памук џерси (помеша памук/полиестер во античкиот и хедер бои), 5.3-мл., лесна двојно игла 1/2" јака, снимени вратот и рамениците, во близина на ззп ракави, страна-seamed со малку заострените missy одговара, двојно-игла ракави и на дното hems.Големини : S-3 XL.

Главните карактеристики

Избор на клиент