.

.

Силикони за Печење Мат сет на 3 Не-Стап влошки за рерна,Квартал Лист Професионална Одделение Силиконски Лагер Листови (Портокал)

Силикони за Печење Мат сет на 3 Не-Стап влошки за рерна,Квартал Лист Професионална Одделение Силиконски Лагер

DEN 286.80

Пристапност
Во достапна форма

БЕЗБЕДНОСТ И КВАЛИТЕТ : Големината само 11,6 x 8.1" професионална одделение 0.75 мм дебелина.вкусови или мириси ќе не продираат во оваа печење мат.сè готвачи рамномерно, без нерамна браунинг.ИЗДРЖЛИВИ И ДОЛГОТРАЈНИ : Интензивната топлина (0°С до 500°F/-4°C до 260°C) Повтори употреба и за перење циклуси не влијае на не-стап својства на флексибилни печење послужавник.не се лизга кујна душеци може да се користи 3000 пати и ќе имаат совршен искуство.SAVETIME И ПАРИ : Не треба да маснотии вашиот cookie лист или печење тави со готвење спрејови, масла, пергамент хартија, или алуминиум foils повторно.уживање во вашите вкусна храна, без било какви масла или масти,деновите на борејќи се со мрсна тави и пергамент хартија во текот!.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ : Едноставно да се избрише со топла сапуница или вода.фурна, микробранова печка, и замрзнувач безбедно.совршен за правење Macaroon/Тесто/Колаче/Пунџа/Леб.ОДЛИЧНА УСЛУГА : Ако имате било какви прашања или ви!повторно не се задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, па ние сме во состојба да ви обезбеди со најдоброто решение.Боја : Портокал.

Главните карактеристики

Избор на клиент