.

.

Жените 6 Висок Половината Biker Шорцеви Троица Не Пред Цвест Јога Тренингот Работи на Компресија Вежби Шорцеви

Жените 6 Висок Половината Biker Шорцеви Троица Не Пред Цвест Јога Тренингот Работи на Компресија Вежби Шорцеви

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

75% Најлон, 25% Spandex.Рака Мие Само.Моделот носи големина M : 28" половината, 35" колковите, 39" glutes, 5'5" / 145lbs. 75% Најлон 25% Spandex.Работи точно за големина. 70-80% клеча доказ, пот-wicking ткаенина.Висока waisted одговара.

Главните карактеристики

Избор на клиент