.

.

Микро Проширување Рака Reamer 7 Компјутери Set 1/4- 15/32 - Нова Заградени Поставите Прилагодливи Reamers

Микро Проширување Рака Reamer 7 Компјутери Set 1/4- 15/32 - Нова Заградени Поставите Прилагодливи Reamers

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Микро Проширување Рака Reamer 7 Компјутери Set 1/4"- 15/32" - Нова Заградени Поставите Прилагодливи.ЗАГРАДЕНИ СПАКУВАНИ REAMER СЕТ.Прилагодливи рака reamer 7 парче сет Јаглерод челични ножеви Нови & спакувани reamers !Големини : една секоја големина на хв да h3 1/4 9/32 (6.35 7.14 mm) - хв 9/32 5/16" (7.14 7.94 mm) - hw 5/16 11/32" (7.94 8.73 mm) - hz 11/32 3/8" (8.73 9.52 mm) - hy 3/8 13/32 (9.52 10.32 mm) - h1 13/32 7/16" (10.32 11.11 mm) - h2 7/16 15/32" (11.11 11.91 mm) - h3 Со шест ножеви на секоја големина ! .Квалитет на објектот по ниски цени !Сите reamers се спакувани во еден опремени Торбичка опис на Производот Секој reamer се проширува на најмалата големина на следниот поголем големина Reamers се користат за светлина се намали, поправка работа, отстранување на акции или едноставно за проширување дупки Reamers може да биде рака управувана од страна на употреба на клучеви.Големина може да се прилагоди со поместување на ножеви во заострените слотови со помош на расклатување еден орев и затегнување на други Ножеви се земјата ни е-Мејл за други големини за прилагодливи рака reamers & поправи рака reamers.

Главните карактеристики

Избор на клиент