.

.

Франциско гоја Храна Лупено Fava Грав, Суво, 16 Унца (Пакување од 24)

Франциско гоја Храна Лупено Fava Грав, Суво, 16 Унца (Пакување од 24)

DEN 2615.76

Пристапност
Во достапна форма

Франциско гоја Лупено Fava Грав Одличен извор на железо.Богата со протеини богат извор на диетални влакна.Лесно да се готви или да се вари додека тендер или на кафе.Големина 16oz.Ако тоа е франциско гоја.. тоа мора да биде добар!.Франциско гоја Храна Лупено Fava Грав, 16-Унца (Пакување од 24).

Главните карактеристики

Избор на клиент