.

.

Amussiar Мажи е 3 Pack Тренингот Резервоарот на Врвот Мрежа Салата без Ракави Сува Fit Bodybuilding Кошули Фитнес Атлетик Мускулите Tee

Amussiar Мажи е 3 Pack Тренингот Резервоарот на Врвот Мрежа Салата без Ракави Сува Fit Bodybuilding Кошули Фитнес

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Не кајгана.Добро cutted armholes се обезбеди доволно простор во обука, исто така, може да биде подобро нагласи вашето рамо и рака на мускулите.Совршен за Тренингот, Кревање, Bodybuilding, Трчање, Фитнес, Обука, Кошарка, и други разни спортски настани.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на актуелната Мода Атлетик Качулка може да се разликува малку од слики, ви благодариме за вашето разбирање. 3 ПАКЕТ & РАКАВИмускулите, кошули се 3 пакети за вас, можете да изберете да се носат во различни бои, да имаат различно расположение секој ден.Не кајгана.Машина перат или рака мие, Max температура од 30°C.Mesh ткаенини обезбедува насочени вентилација за да ви го чува ладно, суво и удобно за време на вашиот тренингот.исто така, може да биде подарок за татко, син, дечко, сопруг, брат, пријатели.исто така погоден за неформални прилики како lounging, плажа, скара собири, градинарство, итн.Нормално сува.ПРИЛИКИ & ПОДАРОКза Мажи салата резервоарот на врвот совршен за Тренингот, Кревање, Bodybuilding, Трчање, Фитнес, Обука, Кошарка, итн. За најточни се вклопуваат, ве молиме да проверите на нашата ГОЛЕМИНА, на ТАБЕЛАТА се наоѓа во производот сликата или опис на производот пред ставање на ред.Исто така, може да бидат заменети со панталони, тексас шорцеви, chinos, фармерки за дневен изглед.Исто така, може да бидат заменети со панталони, тексас шорцеви, chinos, фармерки за дневен изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент