.

.

4pcs Тркало на Автомобилот вентилот на Гумата Матични Капи Логото Личност Измена Вентил Капа Моделирање Додатоци Одговараат за Jeep Wrangler Компас Cherokee Renegade Патриот Гран

4pcs Тркало на Автомобилот вентилот на Гумата Матични Капи Логото Личност Измена Вентил Капа Моделирање Додатоци

DEN 215.52

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : вентил маска е направена од алуминиум, корозија-отпорни и издржливи.Количина : 4pcs/пакет.Дизајн : Универзална гуми заеднички-од нашите вентил бар поклопецот е универзална, многу погодна за секој автомобил, камион, велосипед, мотоцикл, електричен автомобил, пикап и други возила.Лесен за инсталација : само треба да се зезнав на вентилот на гумата бар со рака.Функција : 1 Заштити вентил јадро од корозија поради директен контакт со глина, вода и снег. 2 Спречи гуми воздушниот протокот на урина и да се обезбеди стабилна гуми притисок.Услуга : 100% задоволство загарантирана, секој производ ги продаваат ќе поминат низ ригорозни тестирање пред да биде продаден за да се обезбеди квалитет.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас, секој производ има една година гаранција и 100% задоволство!. 4pcs Тркало на Автомобилот вентилот на Гумата Матични Капи Логото Личност Измена Вентил Капа Моделирање Додатоци Одговараат за Jeep Wrangler Компас Cherokee Renegade Патриот Гранд Командант..

Главните карактеристики

Избор на клиент