.

.

LIUMANG Хардвер Алатки Трајни 4 Пакет Тешки Метали Рициново 8 Инчен Полиуретан Вртливата Тркала Без Бучава Тркала со горна Плоча Casters Погодно (Боја : Сива боја, Големина

LIUMANG Хардвер Алатки Трајни 4 Пакет Тешки Метали Рициново 8 Инчен Полиуретан Вртливата Тркала Без Бучава Тркала

DEN 864.00

Пристапност
Во достапна форма

Издржливи : На casters се направени од тешки-должност материјали и се издржливи во секојдневна употреба.Тркалата се претвори мирно и тивко.Товарот капацитет : тркалата имаат висок квалитет на челик рициново предници и пред-drilled плоча монтажа седишта, како и прецизност топката имајќи структури, кои може да се постигне соодветна тежина дистрибуција, индустриска сила издржливост и импресивна тежина имајќи.Предности : рициново дизајн го прави овие casters имаат високи перформанси во одржување на стабилноста, со предностите на флексибилни движење, стабилна кревање, големи оптоварување, и лесно ракување.Примена : Оваа тешка должност рициново е фиксиран на лет кутии, мебел, алатка кутии, светлина машини, погодна за разни видови на подови, како што се домови, продавници, училишта или болници. 360-степен оперативност : Опремен со 360-степен ротирачки заграда, на тркала може да се претвори во било која насока.Се движат workbenches, табели, кабинети и опрема за да дестинации повеќе лесно и флексибилно.Едноставна операција : вклучува инструкции.Според инструкциите, можете лесно може да заврши на собранието.Нашите вртливата casters ќе биде вашата доверба избор.Материјал : метал, PUDemension : 218mm Maximum Оптоварување : 360kg Color : Gray Package Вклучува : 4 x вртливата casters Note : 1.Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings.2.Постои 1-3мм разлика според упатство за мерење.За нас : Ние сме посветени на обезбедување на одржлив и добар квалитет на стоката, со цел подобрување на со континуирано слушање на клиентите барања.Вие сте добредојдени да не контактирате ако имате било какви проблеми.Широк спектар на апликации : На тркала и може да се широко се користи.Вклучувајќи : изложба опрема, алатка кутии, опрема, протези, мобилни workstations, кабинети, кукли, мобилни workstations, итн.Тоа е добар избор за удобен живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент