.

.

JT Sprockets JTR460.48SC 48 Заб Авто-Чистење на Челик Задните Затегнувачки

JT Sprockets JTR460.48SC 48 Заб Авто-Чистење на Челик Задните Затегнувачки

DEN 726.72

Пристапност
Во достапна форма

Направени од C49 висока јаглероден челик.Карактеристики Себе Чистење на каналите за брзо да фрли кал и остатоци.Топлина третираат и рака готови да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ стандарди.Outlasts било лесна челик или површината појачани затегнувачки. 48 Заб Задните Затегнувачки.Одговара тип : Возило се Специфични.Направени од C49 висока јаглероден челик.Карактеристики Себе Чистење на каналите за брзо да фрли кал и остатоци.Топлина третираат и рака готови да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ стандарди.Outlasts било лесна челик или површината појачани затегнувачки. 48 Заб Задните Затегнувачки.

Главните карактеристики

Избор на клиент