.

.

Anley Летаат Ветре 3x5 Нога Род Ајленд државното Знаме - Живописни Бои и Згаснат Доказ - Платно Насловот и Двојно Stitched - Род Ајленд РИ Знамиња Полиестер со Месинг Grommets 3 X 5

Anley Летаат Ветре 3x5 Нога Род Ајленд државното Знаме - Живописни Бои и Згаснат Доказ - Платно Насловот и Двојно

DEN 142.80

Пристапност
Во достапна форма

✔ ЛЕТААТ ВЕТРЕ СЕРИЈА - Ова знаме е идеален за ниско правец област.На лесен дизајн им овозможува на знамето да летаат во благо ветре. (НЕ се Препорачува за Супер Windy на Отворено). ✔ ИСЧЕЗНАТ Доказ - Боја е Остар и Живописни и Боја Се Обработува за Исчезнат Доказ. ✔ ИЗРАБОТКА - Направени од издржлив полиестер.Двојно stitched сите околу работ и да се зајакне со платно насловот и две месинг grommets.Целосно ќе ги почитуваат изработка и квалитетот на ова знаме. ✔ Увезени.Изработени од 100% Полиестер.Пакетот содржи еден ANLEY 3x5 Ft Летаат Ветре Род Ајленд државното Знаме. ✔ ГАРАНЦИЈА - Ние стоиме зад нашите производи!Сите предмети се продаваат од страна на ANLEY доаѓаат со 3-месечен замена гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент