.

.

Ekouaer женски Костим за капење на Плажа Cover Up Кошула Бикини Beachwear Костим за Капење на Плажа Облечи

Ekouaer женски Костим за капење на Плажа Cover Up Кошула Бикини Beachwear Костим за Капење на Плажа Облечи

DEN 613.20

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Rayon, 5% Spandex.Увезени.Повлекување На затворање. 【Висок Квалитет】Изработени од мек и дише материјал и лесни, ви држи ладно на топло дена. 【Моден Дизајн】Длабоко V деколте, и од страна на подели на асиметрични полите, те прави секси и жешка. 【Деликатна Дизајн】Избрана roll-up врзани ракави, лабава дизајн може совршено да се заштити вашата кожа. 【Облека Натпревар】Може да се користи како еден неврзан кошула или прикривање, најдобро одговара за бикини или било лето шорцеви. 【Повод】Погоден за плажа, забава, секојдневно носење, базен, одличен избор за вашиот одмор.

Главните карактеристики

Избор на клиент