.

.

ECCPP del torrente, Спојки Собранието Замена 145028 532145028 Косилка за Трева Канџите одговара за Ariens, за Занатски, за Dixon, за Gravely, за Husqvarna, за Poulan, за Roper, за Едноставност, за Детиште

ECCPP del torrente, Спојки Собранието Замена 145028 532145028 Косилка за Трева Канџите одговара за Ariens, за

DEN 2793.36

Пристапност
Во достапна форма

FITMENT На Електричен del torrente, Спојки одговара за Ariens / за Занаетчии / за Dixon / за Electrolux / за Gravely / за Husqvarna / за Poulan / за Roper / за Едноставност / за Детиште / за Детиште Pro / за Warner.ФУНКЦИЈАТА Моќ полетување Спојки дела како прекинувач кој може да се пренесува или отсечени моќта на текст.Главно се снима механички простор, висока-брзина на одговор, брз пренос на вртежен момент, а може да се постигне лесен движења.КАРАКТЕРИСТИКИ НА del torrente, СПОЈКИ На трева спојки има компактна структура, едноставен за инсталација и одржување, и спојката и кочница функции се интегрирани во едно тело, што е висока-брзина на одговор и издржливи.DIRFECT ИНСТАЛАЦИЈА Лесно да се инсталира со машини, мали инсталација простор.Директна замена за правилна инсталација и лесен за инсталирање, користење на квалитетни материјали, производот е 100% тестирани пред да замине на фабриката.ИЗВЕСТУВАЊЕ ве Молиме проверете опис и дел број пред вашето купување.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите овој производ.ЗА USECCPP, нуди делови и прибор за совршена комбинација на квалитет и вредност.ECCPP производи со OE дизајн, едноставен за инсталација и долг живот, како гаранција.Обезбедува голема покриеност на Авто делови за широк спектар на автомобилската и тешки-должност 4x4 тркала апликации.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик / Висок вртежен момент Материјал / Lowandamp;Висока Температура Material Advantage : На del torrente, спојката е запечатен со шприц и има висок степен на заштита за да се прилагодат на различни тешките услови за работа.ID : 1"Height : 3"Дијаметар Макара : 5 3/8"Користи Појас Ширина 1/2" Или 5/8"на Ветер : Контра Clockwise FIT ЗА КОСИЛКА за ТРЕВА И ОСВЕТЛЕНОСТ/OEM ДЕЛ БРОЈ(S) : за Ariens : 03601800, за AYP 145028, 53214502for Занатски : 1686882, 1686882 S, 1686882 SM, 1708536, 532145028for Dixon : 145028, 532145028for Electrolux : 145028, 532145028for Gravely : 03601800for Husqvarna : 145028, 532145028for Poulan : 145028, 532145028for Roper : 145028, 532145028 Simplicity : 1686882, 1686882 S, 1686882 SM, 1708536for Детиште : 1686882, 1686882 S, 1686882 SM, 1708536for Детиште Pro : 1686882, 1686882 S, 1686882 SMfor Ворнер : 5217-2, 5217-40, 5217-46 PACKAGE ВКЛУЧУВА : 1*del torrente, Спојки како pictured NOTICE : Сите предмети се Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите овој производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент