.

.

Монтереј Клуб Мажите Fairway Водат Pleated Голф Шорцеви #1842

Монтереј Клуб Мажите Fairway Водат Pleated Голф Шорцеви 1842

DEN 498.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Копче затворање.Машина За Миење.Еден pleat пред дизајн.Копче затворање на корселе со патент лета и појас циклуси.Четири начин се водат овозможува максимален опсег на движење.Направена со лесни микрофибер twill за удобност и мобилност.Пред коса црта џебови, копчето преку назад велт џебови задржи додатоци за безбедна.Сува Замав влага-wicking перформанси ткаенина суши пот брзо за да се задржи сува и удобно.Вода-отвратителен заврши за дополнителна издржливост. 10" inseam (големина 34).Машина перат.Монтереј Клуб е активен начин на живот бренд кој беше понудата на квалитетни-управувано, високи перформанси мажи и жени облека од 1987 година. Монтереј Клуб Мажите Fairway Водат Pleated Голф Шорцеви #1842.

Главните карактеристики

Избор на клиент