.

.

Велосипедизам поларизирани очила спортски очила за сонце мажи жени 2 носот мост велосипед, бејзбол, риболов, скијање, трчање, голф

Велосипедизам поларизирани очила спортски очила за сонце мажи жени 2 носот мост велосипед, бејзбол, риболов,

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

[УВ Намали] - Поларизирани очила за сонце се направени од многу добра безбедно и отпорност на материјали, се издвојува за да се биде ултра-светлина, јасна, флексибилни, стабилна и отпорност.Ние нудиме поларизирани очила за сонце за мажи и жени во широк спектар на бои за да се исполнат вашите индивидуални потреби. 1*Black hawk носот мост.Поларизирана Спортски очила за сонце реши сите ваши проблеми!.Специјално дизајниран за потребите на спортисти и фитнес ентузијасти на ум,овие Поларизирана Спортски очила за сонце се безбеден избор за сите видови на спортски авантури како трчање, скијање, сноубординг, велосипедизам, пешачење, тенис, риболов, голф или мотоцикл возење. 【Нови и различни стилови】Ние сме посветени на производство на висок квалитет и со високи перформанси производи.Спорт поларизирани очила за сонце се идеални за мотор, велосипед, возење, трчање, бејзбол, риболов, racing, голф, скијање и планинарење, пешачење или други отворено активност љубовници.И опремени со орел носот мост може да биде заменет. 1*ЕВА очила случај 1*очила торба 1*очила ткаенина за чистење 1*поларизирана тест картичка.【Ултра-лесен дизајн】Соработници се опремени со орел носот мост може да биде заменет, лесни рамка тежи само 30 грама, ќе заборавајте ќе се носи нив во таква авантура, вие не можете да ги споделите со тешки очила за сонце тежат на вас долу.Три видови на леќи : Можете да го промените различни објективи во различни сценарија, три објективи имаат различни ефекти.Додатоци вклучуваат ЕВА случај, очила торба, очила ткаенина за чистење, поларизирана тест картичка, миопија рамки, TR90 рамки, обоени леќи, црна поларизирани леќи, жолта светлина-зајакнување на леќи. 【Одлична услуга по продажбата】100% задоволство, вие не само што може да се добие квалитет на производи, но исто така добар шопинг искуство, ако имате било какви прашања слободно контактирајте со нас да ги реши. 1*Myopia рамка.

Главните карактеристики

Избор на клиент