.

.

SANHAOGO Мултифункционален Складирање УВ Торба Ултравиолетови Светилка Монистра за Underwears Мали Предмети Преносни Бенд Дом Канцеларија Патување

SANHAOGO Мултифункционален Складирање УВ Торба Ултравиолетови Светилка Монистра за Underwears Мали Предмети

DEN 2107.20

Пристапност
Во достапна форма

УВ торба има вграден 12pcs ултравиолетови светилка монистра што може да се ефикасно irradiate предмети 3-15 минути.Тоа е пренослив за дом, канцеларија, јавен превоз и патување се користи за повеќе здрав живот. 1.Големина : 280*200*165mm 2.N.W : 720g/pc 3.Количина на светилки : 12pcs 4.Бранова должина : 260-280nm 5.Полнење начин : USB 6.Номинална влез : DC 5 V/1А 7.Светилка живот : 10000 часа/8 компјутер.Батерија : 2000m Ah.Вграден-во 12pcs ултравиолетови светилка монистра, со алуминиумска фолија рефлексија, irradiate предмети нема мртов агол.Еколошко ПВЦ материјал, површината е лесно да се чисти со избрише.Работи добро со ткаенина, облека, шминка алатки, електронски уреди, стакло и керамички производи, lastics производи, итн.Рачни дизајн, лесно да се носат, може да биде укината да се стави во багажот кутија.Копчето на кабелот за контрола на работата.

Главните карактеристики

Избор на клиент