.

.

Спа Науки - SIMA Dermaplaning Алатка - Безболно 2 во 1 Обраснат Ексфолиране & Праска Fuzz-Отстранување на Влакна Систем w/ 7 Недели Третман Вклучени - Анти-Стареењето – 3 Брзини - Б

Спа Науки - SIMA Dermaplaning Алатка - Безболно 2 во 1 Обраснат Ексфолиране & Праска Fuzz-Отстранување на Влакна

DEN 117.60

Пристапност
Во достапна форма

БЕЗБОЛНО ОТСТРАНУВАЊЕ на ЛИЦЕТО КОСА – Избришете ги несаканите лицето коса и уживајте во најдобрите exfoliating третман со SIMA : брзо, лесно и безболно отстранување на влакна на лицето производ.Најдобро за отстранување досадна праска fuzz за повеќе младешки тен и здрав сјај.ВЕДНАШ да се ОТСТРАНИ МРТВИТЕ КЛЕТКИ на КОЖАТА – на Овој професионален козметички алатка користи sonic брзина да се отстранат несаканите лицето коса, да се подобри изгледот на зголемена порите и за подобрување на изгледот на нерамна тонот на кожата и фини линии.ЗА БЕСПРЕКОРНА ШМИНКА АПЛИКАЦИЈА – Заедно со подобрување на веѓа одржување, овој електрични жилет овозможува за неспокојот шминка апликација по употребата.На хлапак карактеристики специјално дизајнирани сечилото глави за отстранување на влакна може да се потпре на.ВО ДОМОТ СПА – Наместо да оди во салон за подмладување третман, може да се задржи кожата мазна, мека, и косата-слободни од удобноста на вашиот дом.SIMA е сигурен да заштедите и време и пари. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА : ставете ги вашите грижи настрана!Ако не ви се допаѓа Спа Науки SIMA dermaplaning систем за било која причина, сте само може да ги искористите предностите на нашата 4 месец гаранција!Ние ќе го замени или да ви ги даде вашите пари назад за било каква причина.БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША!.

Главните карактеристики

Избор на клиент