.

.

HairClaw 20 Pack | за Еднократна употреба Туш Коса Catcher Цедилка Стапица за Када Када Мозоци | Еко-Пријателски Bioplastic

HairClaw 20 Pack | за Еднократна употреба Туш Коса Catcher Цедилка Стапица за Када Када Мозоци | Еко-Пријателски

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Чистење Strainers е ОДВРАТНО - Никогаш не се чисти повторно со овие расположливиот коса catchers.Содржи 20 Расположливиот Hair Claw Мозоци Strainers.Bioplastics направени од обновливите извори на растителни извори.Патентиран Дизајн Фаќа Косата без запирање проток на вода.Еко-Пријателски Пакување направени со рециклирани материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент