.

.

CHHY германски Црна Шума Cuckoo Часовници, Ретро Нордиските Стил Дрвени Ѕид Cuckoo Clock, за Дневна Соба Оркестарот Гроздобер Дрво Затворен Ѕиден Часовник со Нишалото Заниша?

CHHY германски Црна Шума Cuckoo Часовници, Ретро Нордиските Стил Дрвени Ѕид Cuckoo Clock, за Дневна Соба Оркестарот

DEN 1583.52

Пристапност
Во достапна форма

Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект. На cuckoo повици на час според времето. ????【Воведување на Cuckoo Clock】Оваа cuckoo clock има црна типичен Шума куќа со shingled покрив, рачно резбани животните, дрвјата и фигурини на парот во нивните традиционални Црна Шума костим.Парична казна резба, рачно изработени, прецизна работа. ????【 Практични】На cuckoo повици на час според времето.Симпатична cuckoo во облик на ѕидниот часовник е одличен подарок за вашите пријатели и семејството.Точни времето, Дома декорација, практични часовник, аларм.Убава и практична дрвени ѕиден часовник, исто така одлична декорација за дневна соба, спална соба, итн.

Главните карактеристики

Material:
Medium density fiberboard (3mm)
Process:
cutting + tenon jointing
Size:
Length 26*Width 6*Height 14cm / 5.51in
Package Include:
1 x Cuckoo Clock :
Избор на клиент