.

.

Nissin Првенство Тестенини 3 вкус / соја сос / морска храна / кари / 9 избрани (Јапонија увозот)

Nissin Првенство Тестенини 3 вкус / соја сос / морска храна / кари / 9 избрани (Јапонија увозот)

DEN 671.52

Пристапност
Во достапна форма

Состојки богати!Куп глупак Топла вода се протега тешко, да тестенини со Tsurumi и еластична половината, оригинални соја сос супа со богата, која доминираше на пиперка.Додадете Daisuminchi да состојки.Покрај тоа, Kolo знак, ракчиња, зелен кромид, јајце.

Главните карактеристики

Избор на клиент