.

.

ZyHMW Облека Airer Преносни Виткање Сушење Рек Отворено Бања Облека Закачалка Балкон Перење Фен Airer Чевли Крпа Пол Сушење Ѕиден Држач,Виткање Airer

ZyHMW Облека Airer Преносни Виткање Сушење Рек Отворено Бања Облека Закачалка Балкон Перење Фен Airer Чевли

DEN 903.60

Пристапност
Во достапна форма

НИВО ВИТКАЊЕ ОБЛЕКА AIRER Сушење Багажник, Дизајн Овозможува Максимална Сушење Областа Во Затворен Простор.Модуларен Дизајн За Оптимална Сушење.ЗДРАВ - Со едноставно hooking овие полици на радијатор, тие ќе цврсто се држат во позицијата се должи на нивната силна железо раце одржување на вашата облека се обезбеди додека тие се на сушење.Произведени Од Високо Квалитетен не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК И Издржлива Пластика Оваа Точка Е Здрав Уште Светлина Доволно за Да се Движите Низ Castor Тркала Предвидено.Секој Castor Опремени Со Сопирачки, Да Се Запре Железничкиот Се Движат Низ Кога Заклучен.КОЛИЧКА за Облека Решетката за складирање паметен дизајн, лесно да се соберат со прирачник и да се исчисти само со крпа.СУШЕЊЕ РЕК идеален за внатрешна или надворешна употреба; екранот облека, чорапи, крпа за сушење и емитуваше, складирање на облека во слободното спални соби & lofts.Облека Сушење Нивоа, Со Дополнителни Виси Крилја За Облека На Закачалки, Кошули, Фустани и сл.Има Вкупно До 15kg На Перење.СТРАНА HANGARS Може да Се Прилагоди На Различни Височини, за Да Одговараат на Предмети За Облека сушењето.Вклучува Чевли Сушење И Чевли За Складирање Шини На Дното.Карактеристики : Направен од високо квалитетни материјали со прецизен работа.Совршена комбинација на облека управување и складирање кошница.Кошница може да се користи за да се содржат чевли, крпа и сите други работи.Едноставно внесете го рек без дупчење за да се елиминира оштетување на поддршка на полица.Лесно да се укине полици, собранието може да се отстрани и задно за да се зачува простор.Спецификација : Материјал : PPSize : 450*370*150mm Color : Сива/ Blue Package Вклучуваат : 1 x Домаќинство Чување Облека Rack Notes:се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Material:
PP
Size:
450*370*150mm
Color:
Grey/ Blue
Package Include:
1 x Household Storage Clothes Rack :
Notes: :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures. Thank you! :
Избор на клиент