.

.

PURFUN Деца Прилагодливи Фудбал Шин Чувари Судир Избегнување Спортски Footall Опрема Теле Заштитна Опрема Девојки и Момчиња Лесни Шин Влошки се Подготвуваат Поддржува З

PURFUN Деца Прилагодливи Фудбал Шин Чувари Судир Избегнување Спортски Footall Опрема Теле Заштитна Опрема Девојки

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : ПП школка+Пена+Еластична Бендови.Кожата-пријателски, лесни, еластичен, crashproof, комфорни и издржливи.прилагодливи и лесно да се земе надвор и да го носат.Големина : 6.5"x3.3"/16.5c8.5cm.Со прилагодливи еластична должини, лесно се прилагоди на големината флексибилно за да добиете удобно се вклопуваат.Намалување на издржливост оптоварување која е предизвикана од прекумерното оштетување на вашиот шин.Пена и PP школка ефикасно да се спротивстави на влијанието на сила.Комунални во различни спортови заштита, совршен за outdoor спортови, како Џогирање, Одбојка, Фудбал, Фудбал, Кошарка, Велосипедизам, возење Велосипед, Ролери Blading, Скејт, Скејтбординг и Други екстремни спортови.Деца, девојки и момчиња фудбал шин чувари дише теле заштитна спортска опрема фудбал опрема шин влошки ракави, лесен за чистење.Комунални во различни спортови заштита, совршен за outdoor спортови, како Џогирање, Одбојка, Фудбал, Фудбал, Кошарка, Велосипедизам, возење Велосипед, Ролери Blading, Скејт, Скејтбординг и Други екстремни спортови.

Главните карактеристики

Избор на клиент