.

.

BFF Ирски Triquetra Селтик Троица Љубов Јазол Портокал Килибар скапоцен камен Студ Обетки За Жените Тинејџерски .925 Sterling Silver Полиран Финиш (13MM)

BFF Ирски Triquetra Селтик Троица Љубов Јазол Портокал Килибар скапоцен камен Студ Обетки За Жените Тинејџерски

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Убавината на Ирското Knotwork е како тоа е континуиран циклус симбол на вечноста, овие, отсечени стил, килибар облечени, студ, јазол обетки кои се 13mm фунта сребро за прободен уши.Мерка : 13 MM х 13 MM Тежина : 1.8 Грам Материјал : .925 Фунта Сребро, Килибар.Направена целосно во 925 фунта сребро и фали еден прекрасен 5mm круг Килибар скапоцен камен во нејзината центар, нашите triquetra Селтик студ обетки се мора да има ставка за вашиот накит кутија.Уникатни Подароци За Жени : Накит прави одличен подарок за Денот на Мајката, Годишнина, Свадба, Роденден, Празник, Порибување Stuffer, Божиќ, Денот на Вљубените, Дипломирањето Подарок за Сестра, Мајка, Мама, Баба, Ќерка, Сопруга, Пријателка, Тетка, Мајката, Мама, Баба, Женски, Тинејџер, BFF, Најдобар Пријател или Лекување на Себе си.Совршен акцент за секоја прилика.Направена целосно во 925 фунта сребро и фали еден прекрасен 5mm круг Килибар скапоцен камен во нејзината центар, нашите triquetra Селтик студ обетки се мора да има ставка за вашиот накит кутија.Даваат многу убаво изгледа да било ансамбл со еден пар на Килибар скапоцен камен studs во вашиот модерен уши.Топлите нијанси на Жолто скапоцен камен направи нашата sterling silver Селтик студ earring сензационални комплимент кој било ден од седмицата.Изразат својата индивидуалност и да се гордееме со вашиот Ирски наследство со овие sterling silver Троица јазол studs на.Даде стилски поздрав до вашиот Селтик страна со нашите стилски sterling silver triquetra љубов јазол обетки на.Дури и ако не сте Ирски, овие sterling silver троица студ обетки се шик модна изјава.По само 1.8 грама за пар, тие се лесни и ќе се покаже како многу удобен за носење.Цел твое денес.

Главните карактеристики

Избор на клиент