.

.

Елеганција Лен ® 1500 Тема Смета НАВРЕМЕНО ОТПОРНИ 4 pc Лист сет, Длабок Џеб - Сите Димензии и Бои , Кралицата Виолетова

Елеганција Лен ® 1500 Тема Смета НАВРЕМЕНО ОТПОРНИ 4 pc Лист сет, Длабок Џеб - Сите Димензии и Бои , Кралицата

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Микрофибер.Увезени. 1 Рамен Лист (92" x 102") 1 Опремени Лист (60" x 80") и 2 Стандард навлаки (20" x 30").Одговара на душеци со еластична сите околу опремени лист.Микро влакна листови се мека како 1,500 тема смета Египетски памук.Лесно се грижи листови машина се мие и не бараат пеглање.Висок Квалитет и има дише ткаат.Големина : Кралицата | Боја : Патлиџани-виолетова.

Главните карактеристики

Избор на клиент