.

.

DCVAMOUS Легура на Алуминиум Центар Оддалечиме Прстени 72.6 да 66.6, Сет од 4 - Перформанси Spigot Hubrings одговара 66.6 mm Возило Центар и 72.6 mm Тркала Центар Понесе Компатибилен со М?

DCVAMOUS Легура на Алуминиум Центар Оддалечиме Прстени 72.6 да 66.6, Сет од 4 - Перформанси Spigot Hubrings

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

【Перформанси Центар Оддалечиме Прстени】Елиминира вибрации предизвикани од воланот не центрирање правилно врз вашето возило од центар. 【Spigot Hubrings】Направени за да се пополни јазот меѓу воланот и возила центар, центар воланот и центар и точни димензии. 【Легура Центар Прстени】Направен од Висок Квалитет на Алуминиум, зголемување на отпорност на топлина и влијание.Не топење во дури и најпознатите екстремни услови на возење. 【OD : 72.6 mm】72.6 е дијаметар на центар понесе на тркалото ќе се користат и е надворешен дијаметар на центар прстен. 【ID : 66.6 mm】66.6 е дијаметар на центар на вашето возило и тоа е внатре дијаметар на центар прстен.Големина : 66.6 мм да 72.6 mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент