.

.

Goplus Преносни Воздушниот Компресор, 12V AC/DC Гуми Inflator Пумпа w/Сметководствена Торба за во Автомобил, Велосипед, Мотоцикл, Кошарка и Повеќе

Goplus Преносни Воздушниот Компресор, 12V AC/DC Гуми Inflator Пумпа w/Сметководствена Торба за во Автомобил,

DEN 1319.76

Пристапност
Во достапна форма

Во споредба со обичните inflator со една функција, оваа воздушниот компресор придонесува за високо ниво на користење на искуство. 【2 во 1 Дизајн за Автомобилот & Дома】На воздушниот компресор ги комбинира функционалноста на автомобил 12 V цигара светлина приклучок и 110 V ѕидниот приклучок за домашен штекер, кој ви овозможува да можат слободно да се вклучите двојно напојување врз основа на индивидуални барања.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена. 【Простор за Заштеда на Меморија и Големо Преносливост】Тоа доаѓа со носи торба која ви помага да ги чувате и да се обезбеди воздушниот компресор, AC/DC моќност и други додатоци. 【Силна Моќ за Брз Инфлацијата】На воздушниот компресор е опремен со високи перформанси моторни внатре, кој обезбедува силна моќ, од кои протокот на воздух е до 25 L/М. 【User-Friendly Карактеристики за Повеќе Погодност】Многу user-friendly карактеристики може лесно да се види, како што е удобна рачка, монтажни нога влошки и млазницата складирање конкавна на грбот.Црвениот областа се дизајнирани за да ве потсетам да не се надминува препорачаната притисок.На овој начин, покрај колата на инфлацијата, се способни да се справи со различни ситуации, со помош на соодветни adaptors. 【3 Млазницата Adaptors за Широк Спектар на Употреба】Постојат 3 млазницата adaptors, која може да се користи за воздушен душек, пливање прстени, плажа играчки, гумени чамци и спортски топки, па како да се постигне хармоничен употреба со една пумпа. во Меѓувреме, аналоген мерач на притисок прикажува притисокот во PSI, БАР & KG/ CM2, овозможувајќи максимална точност до 100 PSI (7 BAR).Својот лесен ви овозможува да го носат до каде што сакате со помалку се бара напор.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Преносливи со подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент