.

.

Под Оклоп Мажите Техника Lockertag Шорцеви

Под Оклоп Мажите Техника Lockertag Шорцеви

DEN 600.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Поврзана.Увезени.Се повлече На затворање.Машина Wash.UA Техника на платно е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Спакувани еластична корселе со внатрешна drawcord.Отворен рака џебови.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на innovation.UA Техника™ ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман за мажи, жени и млади е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и All Season Gear помеѓу крајностите.

Главните карактеристики

Избор на клиент