.

.

ВО'VOLAND Женска Плус Големина Јакна без Ракави Вест Долго Duster Јакна Отвори Пред Asymetric Полите

ВО'VOLAND Женска Плус Големина Јакна без Ракави Вест Долго Duster Јакна Отвори Пред Asymetric Полите

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

95% Rayon, 5% Spandex.Удобен - Лесни,меки и еластичен материјал е нежна за кожата.Дизајн - без Ракави долго вест,лабави.Отворен фронт и обвиткан asymetric полите направи јакна вест повеќе додворувања.Спарени - Совршен за да се носат јакна без ракави во текот на летото во текот на резервоарот и шорцеви, или маица и leggings во есен, или обична turtleneck во зима.Модел Големина - Модел е облечен големина 16/XL, таа е 5'7"и 176.4 lbs.Ве молиме да ги нашите големина на табелата како референца пред да нарачате вест јакна.Плус Големина Бренд - Ние се концентрираме на дизајнирање и производство на ПЛУС ГОЛЕМИНА на облека вклучени cardigans во различен стил,и да се обезбеди враќање и враќање на услугата.Ако постои било каков проблем, ве молиме да допрат до нас.Назад должина се сведува на околу коленото; пред должина се сведува на околу crus;.Можете да го носат овој во текот на летото во текот на резервоарот и шорцеви премногу; Или долг ракав поврзана кошула и појас со тесни нога фармерки и во другите годишни времиња.Лабави и asymetric полите направи да се чувствуваат удобно и привлечни.Совршен за да се носат јакна без ракави во текот на летото во текот на резервоарот и шорцеви, или маица и leggings во есен.Отворен фронт и обвиткан asymetric полите направи јакна вест повеќе додворувања.Основна но шик еден за да додадете во вашата гардероба.Лесна,мека и нежна за кожата.Удобно доволно за да се носат надвор и да се направи да се чувствуваат слободни со својата попушта одговара.Само уживам во тоа!.Назад должина се сведува на околу коленото; пред должина се сведува на околу crus;Можете да го носат овој во текот на летото во текот на резервоарот и шорцеви премногу; Или долг ракав поврзана кошула и појас со тесни нога фармерки и во другите годишни времиња.Лабави и asymetric полите направи да се чувствуваат удобно и привлечни.

Главните карактеристики

Избор на клиент