.

.

OxGord столче Покрие - СТП Кожа Солидна Беж со Пред Ниска Кофа и 50-50 или 60-40 Сплит Задната Клупа - Универзална Одговара за Автомобили, Камиони, спортски автомобили, Комбе

OxGord столче Покрие - СТП Кожа Солидна Беж со Пред Ниска Кофа и 50-50 или 60-40 Сплит Задната Клупа - Универзална

DEN 1054.80

Пристапност
Во достапна форма

ДИМЕНЗИИ : (ве Молиме проверете седиште мерења) на Предните 48"L x 20"W x 5"H - Задните backrest 52"L x 30"W x 8"H - Задните дното 54"L x 20"W x 8.5"H – потпирачи за глава 11"L x 10"W x 0.1"H – Seatbelt подлога 9.5"L x 2.5"W x 7.5"H – Градник 20"L x 8"W x 5", H. ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Трајни, дише, удобно СТП кожа со 2.75 mm пена перница соочи - Најдобро за заштита од spills, кал, нечистотија, течни, солзи, песок, UV зраци и повеќе.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Ремени со пластични токи се пораби во седиштето опфаќа за безбедна и тесни fit - Универзална вклопат за повеќето автомобили, камиони, и SUV е - Лесно да се чистат материјал; едноставно измијте го со рака. 10 ПАРЧИЊА : Два (2) интегрирано highback пред кофа седиште опфаќа, три (3) потпирачи за глава ги опфаќа, две (2) seatbelt влошки, 1 (еден) задните backrest маска, една (1) задна клупа дното седиште покрие, и 1 (еден) градник.ГАРАНТИРА : Вклучува една (1) година ограничена гаранција.Големина : Leatherette | Боја : Беж.

Главните карактеристики

Избор на клиент