.

.

Скара Скара Четка Нерѓосувачки Челик BBQ Лесно Чистење Алатката Универзална 3 во 1 Премиум Четка

Скара Скара Четка Нерѓосувачки Челик BBQ Лесно Чистење Алатката Универзална 3 во 1 Премиум Четка

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Нерѓосувачки Челик.Лесно да се Чисти.Повеќе Функции.Safe Чистење - Безбедно да се Користи.СКАРА Четка Нерѓосувачки Челик Едноставни Чисти Функционален Дизајн Нерѓосувачки Челик Scraper - живи и Здрави да се користи Против пролизгување се справи со безбедни од изгореници - долготрајни Лесен за употреба и ефикасно чистење на скари и BBQ е.

Главните карактеристики

Избор на клиент