.

.

Модерната Куќа Броеви-6 Инчен Солидна Нерѓосувачки Челик Адреса на Улица Број - Домот Постоечкиот Изглед/Лесно да го Инсталирате, Сребро, Број 8

Модерната Куќа Броеви-6 Инчен Солидна Нерѓосувачки Челик Адреса на Улица Број - Домот Постоечкиот Изглед/Лесно

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

[Солидна Адреса Броеви]Тешки висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик направени за издржливост, долготрајни и ' рѓа доказ, ќе се одржи под екстремни услови. [Модерна Постоечкиот Изглед]убава четка заврши со елегантен 3 D ефект лебди модерен изглед додаде спречување на инстант допир на вашата декорација, создава магично плови кога се гледа од предната страна. [Лесна Инсталација] Пакет вклучуваат квалитет за монтирање на хардвер за да лесно да се инсталира на дрво, тули, ограда, малтер,цемент ѕид итн.Само треба вежба за правење дупки во некој посебен случај и чекан за да се добие броеви во ѕид. [Совршена Големина] 6 Инчи висок доволно големи за да се гледа од далечина и направи вашиот дом број уникатна и привлечна, 0.2 инчи дебела броеви се издржливи, кој ќе издржи една од најтешките услови. [Широка Примена] овие броеви се идеални за остварување броеви знаци за дома/ градење/ стан/ куќа/ хотел/ condo/ farmhouse и така натаму.Боја Име : Број 8.

Главните карактеристики

Избор на клиент