.

.

Caltric компатибилен со Сини О-Прстен Вози Синџир и Sprockets Комплет Хонда TRX400EX TRX 400EX Sportrax 400 1999-2004

Caltric компатибилен со Сини О-Прстен Вози Синџир и Sprockets Комплет Хонда TRX400EX TRX 400EX Sportrax 400

DEN 630.24

Пристапност
Во достапна форма

Сина О-Прстен Вози Синџир со Предните и Задните Sprockets.Компатибилна со следниве модели на Хонда : TRX400 EX Sportrax 400 2 X4 1999-2004. Цел Вклучува : O-Ring Вози Синџир со Master Линк (Затегнувачка Цврстина на 8200 фунти) O-Ring Стил значи тоа ќе трае подолго, со помалку одржување од конвенционалните синџир, Пред Затегнувачки 15 Заби / Материјали : Челик, Заден Затегнувачки 38 Заби / Материјал : C49 Висока Јаглероден Челик.Синџирот доаѓа во стандард 120 Линкови.Ние силно препорачуваме споредување на објавена слика на единицата(s), кој треба да биде заменет.Компатибилен со Хонда models TRX400 EX Sportrax 400 2 X4 1999-2004.

Главните карактеристики

Избор на клиент