.

.

OT Терапевт во Тек Срца Окупациона Терапија OT Стигнале ID Значка Ролна Клип

OT Терапевт во Тек Срца Окупациона Терапија OT Стигнале ID Значка Ролна Клип

DEN 358.80

Пристапност
Во достапна форма

Направени да нарачате значка ролна со сопствен дизајн.Прилагодено дизајн е направен во 1.5 во кругот mylar копчето од посебен 2 D печатени на хартија и поставено на значка свиткани околу еден калем.Значка ролна е cleanable за контрола на инфекцијата, црна боја, ротира 360 степени, и клипови на облека/униформа со алигатор клип.Retractible кабелот должина е околу 34in.Копче-snap има стандардна големина ID значки (дупка во ИДЕНТИФИКАЦИЈА мора да биде најмалку 0.5 во широк).Покриени со ограничена производ гаранцијата.Направени за здравствените работници, канцеларијата на работниците, или било работа која користи badging за врата или компјутерот за пристап.Совршен за kinki на семејството, пријатели и соработници.Како ние сме една мала продавница, ве молиме контактирајте не со било какви прашања, прашања или проблеми.Ви благодариме за пребарување и поддршка на нас!.

Главните карактеристики

Избор на клиент