.

.

Jacqver Свежо Сварено Кафе Потпури - Ботанички во Браун и Неутрални Бои - Тоа е толку invigorating и Освежување. Како Одење во Кафе Куќа. Со гордост произведено во САД

Jacqver Свежо Сварено Кафе Потпури - Ботанички во Браун и Неутрални Бои - Тоа е толку invigorating и Освежување.

DEN 622.80

Пристапност
Во достапна форма

Донесе топлина на свежо сварено кафе до вашиот дом, со овој пријатна, познати мирис.Топ белешки на само-земјата кафе грав започне овој мирис се исклучи силна, додека еден допир на шеќер и крем додадете совршен износ на сладост.Секој еден од нашите potpourris е внимателно избрани и донесе на живот со додадена trinket според дизајн.Ќе се намали и рака пишуваат нашите сопствени потпис дрво чипови.Ботанички може да се разликуваат според серија и достапност.За декоративна намена само.

Главните карактеристики

Избор на клиент