.

.

SouthShore парична КАЗНА ЖИВЕЕЊЕ Ведрина Собирање, 300 Темата-Count со врвен Квалитет на Еден-Ply, Долго Главен Памук Sateen Прекривки Покрие Сет, Полна / Кралицата, Аква

SouthShore парична КАЗНА ЖИВЕЕЊЕ Ведрина Собирање, 300 Темата-Count со врвен Квалитет на Еден-Ply, Долго Главен

DEN 1303.92

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИЗРАБОТКА & НАШИТЕ ПОТПИС ТКАЕНИНИ : Ќе трошат во текот на целиот ден работи напорно.Што заслужуваат квалитетен сон во Исклучително нежни, удобно, и мазна Прекривки Покрие Сет.Овие се изработени со нашите потпис 300 Темата-Count, 100% Долго главен, еден-ply памук.Нашите Ќебиња се Меки на допир и има lustrous заврши, тие се дише, мала тежина, и само што ќе се добие помек со секое миење.ШТО Е ВКЛУЧЕНА?Купувањето содржи 1 Прекривки Покриваат Целосната / Кралицата Прекривки Капак (92 инчи x 92 инчи) и 2 Шамс (20 инчи x 26 инчи).Прекривки има високо-копче за затворање овозможувајќи ви лесно да ја замените вашата омилена insert (утешителот) и 4 агол врски со чувајте го на безбедно место.Овој сет не дојде со вметнување / утешителот, како што е прекривки покрие сет.Ние не ги продаде појавување утешители кои се вклопуваат во прекривки покрие совршено во посебна листа.БРЕНД ИМЕ & ГОЛЕМ АСОРТИМАН : Овие ќебиња се со висок Квалитет и нов почеток.Ако сакате да споредиме нашиот квалитет, може да се погледне во други 300 Тема смета памук ќебиња ние продаваме.Појавување на Лист Поставува и екстра перница случаи се исто така достапни за да се заврши колекција. 30-ДЕН без РИЗИК ГАРАНТИРА : Нашите производи се со висок квалитет и ние назад за нив со Ризик & грижете се-бесплатен 30-ден гаранција.Ако не сте задоволни од било која причина, можете да контактирате со нас да разговараат за враќање или надоместок опции.Плус, нашите 90-Ден гаранција против било какви дефекти ви дава еден помалку нешто да се грижите за.Кога ќе купите Southshore производ, не се само купување исклучителен квалитет дома текстилен производ, се добива апсолутна посветеност на неверојатен услуги на клиентите, како и.ЛЕСНО НЕГА : Нашата памук ќебиња се направени со висок квалитет парична казна еден предиво.Тие ќе излезе на фен бараат свежи во секое време.Едноставно следете ги перење инструкции и да уживаат во овие прекривки поставува за долго време.Машина за миење Ладно, собори сува.Не користите Кајгана или хлор.

Главните карактеристики

Избор на клиент