.

.

Левиевите Жените Класичен Средината на Пораст Тесни Фармерки

Левиевите Жените Класичен Средината на Пораст Тесни Фармерки

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

85% Памук, 12% Полиестер, 3% Elastane.Увезени.Патент летаат со копче затворање.Машина За Миење.Ако сте љубители на "Класичен Средината на Пораст Слаби," ќе ви се допаднат "Обликувањето Leggings".Средината на пораст жан кој пет-џеб стил и тенок одговара преку колкот и бедрото.Средината водат тексас со слаби нозе и тенок преку колкот и бедрото.Inseam : 28" (Краток); 30" (Медиум); 32" (Долго).Пред Подемот : 9"; Назад Пораст : 14"; Нога Отворање : 12 3/4".Добиете слаби на средината на пораст фармерки : А универзално удобно и ласкави одговара дека се наоѓа веднаш под крива на половината.Овој класичен слаби е намален од удобно водат тексас и ќе изгледа одлично на вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент