.

.

Кисело Удар Пресврти, 3 Поединечно Завиткани Бонбони, Сина, Малина, Цреша, Јагода & Јаболко зачинет Гумени Бонбони - Наливно 2Lb. Торба Спакувани со Snackadilly

Кисело Удар Пресврти, 3 Поединечно Завиткани Бонбони, Сина, Малина, Цреша, Јагода & Јаболко зачинет Гумени Бонбони

DEN 1118.40

Пристапност
Во достапна форма

Поединечно завиткани 2 Lb торба, овој асортиман на КИСЕЛО УДАР Пресврти доаѓа во совршена големина за полагање надвор третира, без разлика дали дома или во канцеларија.Деца апсолутно љубов на овие Сино Малина, Цреша, Јагода & Јаболко зачинет гумени бонбони.Чувајте скривам во канцеларијата за пладне расположение зголеми, како оваа слатка & кисело бонбони навистина може да се спакуваат удар!.КИСЕЛО УДАР бонбони е секогаш ниско ниво на масти и Халал & Кошер уверение (Ѕвезда К).Уживаат во овие 3" мини Кисело Удар цевчиња во вашата следна партија или snacking искуство, ќе бидат воодушевени од вкусот!.Snackadilly само пакети на freshest & најдобри дегустација бонбони можете да ги најдете!. 2 Полна килограми 3" поединечно завиткани кисело удар.Уживајте во мека & гумени мини бонбони цевчиња smothered во потпис кисело слој.Свежи, Вкусни & погодно!, да ти донесе од страна на Snackadilly.

Главните карактеристики

Избор на клиент