.

.

SANLIKE Телескопски Брод Куки за Приклучните Лебди Пловењето Додатоци Pontoon Брод Притисни Пол за Приклучните Лесен Алуминиум Трајни Приклучните Стапови за Чамци со Св?

SANLIKE Телескопски Брод Куки за Приклучните Лебди Пловењето Додатоци Pontoon Брод Притисни Пол за Приклучните

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

За висок притисок задачи, како што се приклучните вашиот брод со висока потпора push pull акција, ние препорачуваме користење на пол целосно договор за максимална сила.Со користење на тоа да се чува од притискање на други чамци, особено кога паркинг на pontoon во вашето место ,или да се повлече нашите pontoon на вашиот море ѕид страна. 【Основни алатки за приставане и едрење】Користење на риболов кука пол за грабање линии или влечење пловечки брод во текот на една клупа со директно се повлече. 【Лесно да се Работи】Непречено продолжување, Промена или заклучување на телескопски стап кога е во употреба.За долго се постигне задачи, како што е прибирањето на јаже и линии, употреба на брод кука пол целосно продолжен.Намалување на товарот на твоите раце. Нека можете брзо да се најде на овој брод кука во темница. 【Надгради изглед desig】простор сива алуминиум телескопски стап + не се лизга гумени зафат + монтажни кука главата со светлосен монистра + јаже за да се спречи паѓање = повеќе совршен брод кука.На Lanyard може да бидат обесени на вашиот зглоб за време на употреба за да се спречи тоа од падне и ќе ја изгуби.ако ви треба прибирањето на јаже и линии, се користи пол целосно продолжен.Брод Кука Пол со Светлосен лежиште,тоа ќе помогнеме да се најде брод кука во текот на ноќта.Треба да се стегне интерфејс кога го користите брод кука ,и кога го користат тоа за да им помогнам на брод ,ве молиме да ги врати 1th сегмент .Од 32 во 80 во,само 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент