.

.

Дома Интуиција 2-Pack Прилагодливи Хоризонтална Прозорецот на Екранот 25-45 инчи Широка, 15 Инчи Висок

Дома Интуиција 2-Pack Прилагодливи Хоризонтална Прозорецот на Екранот 25-45 инчи Широка, 15 Инчи Висок

DEN 1030.80

Пристапност
Во достапна форма

Комбинацијата од поцинкуван страна шини и лакирани дрво завршува дава здрав долготрајни производ.Комбинацијата од поцинкуван страна шини и лакирани дрво завршува дава здрав долготрајни производ.Доаѓа во 10 инчен, 15 инчи и 18 инчи висина и е проширување од 25 - 45 инчи во широк.Светла мрежа екран овозможува релаксирачки циркулацијата на воздух, додека одржување на бубачки и инсекти надвор.Заштедите пари на клима трошоци со употреба на нашите прилагодливи мрежа екран и исклучување на воздухот состојба за време на отворениот прозорец сезони.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : на Екранот ќе НЕ запре дете од паѓање од прозорецот.Чувајте ги децата подалеку од прозорецот.Почетниот Интуиција Проширување на Прозорецот на Екранот е издржлив, лесен, и супер лесно да се инсталира.Изработени од поцинкуван лим шини и лакирани дрво краевите за да се обезбеди подолг-трајни производ.Без потребни алатки место мрежа екран во склопот на прозорецот и да се прошири до безбедна.За да се обезбеди тесна и бубачка-доказ печат додава лента на водоотпорна ленти на врвот и на дното ви даваат цврста печат на било нерамни рабови и конечно затворање на прозорецот.Инсталација направи едноставна.Заштедите пари со исклучување на клима уредот и дозволувајќи им на свеж воздух и нежни бриз во, додека одржување на досадни лето бубачки и инсекти од каде тие припаѓаат.На прилагодливи екран работи најдобро со вертикална лизгање windows.Најбрз и најбрзиот решение трајно да го инсталира екрани дека цената среќа да се купи, да се измери, и инсталирате!.

Главните карактеристики

Избор на клиент