.

.

Пластични Фендер Обтекател Тело Комплет - ABS Тело Работа во Собата За Јамаха YZ85 2002-2014 Нечистотија Јама Велосипед

Пластични Фендер Обтекател Тело Комплет - ABS Тело Работа во Собата За Јамаха YZ85 2002-2014 Нечистотија Јама

DEN 1535.76

Пристапност
Во достапна форма

[FITMENT] - Одговара YZ85 2002-2014. [КОЛИЧЕСТВО] - збир на телото пластика, КАКО Слики.Инсталација Настава НЕ се Вклучени. [HIGH QUALITY] - Високо квалитетна ABS пластика, добра еластичност и топлина толеранција, не е лесно да се биде разбиена. 100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани. [ФУНКЦИЈА] - Топлина-shield технологија усвоен.Добар квалитет!Добиете истиот кул гледа во таква голема цени!Ве молиме бидете сигурни дека осветленост дел број натпревари дел се на местото.Професионалната инсталација е препорачливо. [ЗАБЕЛЕШКА] - На Предната страна Крилата и Пред Број Плоча, не се ист како оригиналот ,треба модификација со цел да работат на акции рамка. 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани на Хардвер не е вклучена Лесно Да се Инсталира.

Главните карактеристики

Color:
As Pictures
Material:
ABS Plastic
Fitment:
YZ85 2002-2014 :
Package Includes:
A set of body plastic AS Pictures :
Installation Instruction NOT Included :
Attention:
The Front Fender And The Front Number Plate Are Different With The Stock Ones. It's the aftermarket plastic kit, you may need to improve the front fender and front plate to fit your bike. :
Избор на клиент