.

.

Birdi Диск Голф - Диск Голф Lights - LED - Рамни Кружни Quad-Лајт LED Диск Голф Lights-Многу Светла Сјај Диск Голф - Ноќ Диск Голф - 8 Pack (Мулти)

Birdi Диск Голф - Диск Голф Lights - LED - Рамни Кружни Quad-Лајт LED Диск Голф Lights-Многу Светла Сјај Диск

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Голема диск голф светлина accessorie. 8 пакет на диск led светла. 2 бои на секоја од нив.On/Off копчето се достапни.Лепило поддршка налепница користи за да се закачите на диск.Воведување на Quad-Осветлена LED Светлата страна Birdi Диск Голф.Овие LED светла се дизајнирани да се придржуваат до центарот на дискот за ноќ игра и може да се користи во различни креативни начини.На on/off копчето се наоѓа на врвот светла за да се префрлате lights on & off.Овој пакет вклучува 8 светла со две од секоја боја.Секој кружни светлина карактеристики 4 LED Светла кои циклус преку бои.Овој пакет вклучува 8 светла.Лепило поддршка Карактеристики на кора-назад лепило за лесна апликација.Нема повеќе време ограничувања на игра Диск голф, исто така, проверете го нашиот birdi светилник кошница светла.

Главните карактеристики

Избор на клиент