.

.

БАСКИСКАТА знаме, Амблем Горди Автомобил ОВАЛНА Domed налепница 3D 3.25x 2.25

БАСКИСКАТА знаме, Амблем Горди Автомобил ОВАЛНА Domed налепница 3D 3.25x 2.25

DEN 2332.80

Пристапност
Во достапна форма

Хром амблем со 3 M VHB лента поддршка.Може да се монтира на браник, предна хауба, заден отворот, од страна на крилата, прозорецот за внатрешни работи.Планината на станот, сува чиста површина.За најдобар резултат се применуваат кога е топло.Сосема нов chrome амблем.Ќе се купуваат директно од производителот.Произведено Во САД.Нема да бидат оштетени со автомобил мие, не ќе бидат погодени од екстремни временски услови.Не ќе исчезнат (епоксидна ја заштитува од УВ зраците). 3.25"x 2.25" овална.Хром Позлатен ABS Пластика 3 D Амблем со УВ отпорни Domed вметнете и 3 M лепило поддршка.Амблемот може да се монтира речиси насекаде на чиста, сува и рамна површина. 3 M автомобилската одделение пена умрам намали двојно страна лепило е стандард за ОЕМ автомобил амблем.Ние го користиме и ние се користи само најдобрите материјали кои се достапни.Дизајниран за екстремни временски услови.Ќе го издржат лето топлина, зимата и автомобил мие.Може да се отстрани без да се оштети вашиот автомобил, кога се загрева со топлина пиштол (Ако е потребно).Произведено Во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент