.

.

ЛЕУКЕМИЈА Свеста Сончоглед, T-shirt

ЛЕУКЕМИЈА Свеста Сончоглед, T-shirt

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Главните карактеристики

Избор на клиент