.

.

Се готви со Боја Сет од 2 Потоне Strainers, Флексибилни Силикони Кујнски Мијалник Drainers, Стапици Храна Остатоци и го Спречува Сабо, Голем Широк 4.5' Дијаметар на Rim (2 Пакет - ?

Се готви со Боја Сет од 2 Потоне Strainers, Флексибилни Силикони Кујнски Мијалник Drainers, Стапици Храна Остатоци

DEN 672.00

Пристапност
Во достапна форма

Се готви со Боја кујнски мијалник цедилка кавга слободен и лесен за користење drainer дека стапици храна и ѓубре и го задржува вашата потрошувачка бесплатно на мостови.Додадете прскање на боја и забава со се Готви со Боја е двојно пакување од две шарени, силикони потоне цедилка кошеви.Ќе не нула или оштетување потоне.Корисникот пријателски и лесен за чистење - едноставно се повлече на јазичето за да invert и празни, отпадоци и ѓубре.Одлична за употреба со канти за отпадоци. 4.5' дијаметар - одговара на повеќето стандардни тоне. 2 Пакет - одлично ако имате две фамилии или за наизменични кога чистење. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА - Во Готви со Боја нашите #1 целта е задоволството на клиентите, ве молиме не двоумете се да допрат до нас со какви било прашања или коментари, па можеме да се осигурате дека вашиот Готви со Боја цел искуство додава на вистинската боја и вкус!.

Главните карактеристики

Избор на клиент