.

.

Ретро Гроздобер АМЕРИКАНСКАТА Држава Авто Број Ознака Реплика, Врежана Метал регистарски Таблички, 12x6 (Род Ајленд - 945)

Ретро Гроздобер АМЕРИКАНСКАТА Држава Авто Број Ознака Реплика, Врежана Метал регистарски Таблички, 12x6 (Род

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Ретро гроздобер авто број ознаки/проп лиценца на различни држави.Плочите се врежана со стара шик заврши.Големина : 6x12 инчен / 15x31cm; Тежина : околу. 4.3 мл/120g.Пред-drilled дупки за лесно монтирање.Одличен декор за автомобили, дом, човек пештера, бар, гаража; забава подарок за пријатели и семејства.Боја : Род Ајленд.

Главните карактеристики

Избор на клиент