.

.

GBKGDH Календар Секојдневно Биро Календар Рефил,10.2x7.8,Лабава-Лист,Sept2021 - Dec2022,Месечен Календар за Маса со Мобилен Телефон Носителот,Компактен Биро Календар (Боја : A)

GBKGDH Календар Секојдневно Биро Календар Рефил,10.2x7.8,Лабава-Лист,Sept2021 - Dec2022,Месечен Календар за

DEN 1017.60

Пристапност
Во достапна форма

Може да созд свој начин да ги користите.Корисно за зафатени луѓе да се задржи во песна од секој настан & датуми, класа распоред за наставник или ученик посебно дома школување, помош за дневните задачи.Корисно за градење на добри навики. 【ГОДИНА КРУГ ПЛАНИРАЊЕ】Биро календар рефил опфаќа 16 месеци од Септември 2021 - Декември 2022. Ги пратите на важни рокови, специјални настани и многу повеќе со јасна организација и уникатен стил. 【ДНЕВНИ ПРЕГЛЕДИ】во Недела се покрие две страни се шири.Левата страна е прогласена за закажување следење, додека на десната страна е unruled за отворен notetaking. 【ДИЗАЈН】Со мобилен телефон носител на правото пенкало слот дизајн, лесно да се напише во секое време. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 Со едноставни и morden дизајн, ова, исто така, може да декорирате вашиот дом.Совршен подарок за вашите пријатели, семејства, колега во Божиќ ден, Нова Година и сл.Боја : A.

Главните карактеристики

Избор на клиент